Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідСубота, 19.10.2019, 05:09

...

Філії ОНЗ

Кийлівська ЗОШ І ступеня

Загальна інформація про школу

Нині у Кийлівській ЗОШ І ступеня навчаються та працюють 63 громадяни:
12 – діти різновікової групи дитячого садочка;
28  школярі 1-9 класів;
11 – педагогічні працівники;
12 – обслуговуючий персонал.

Можливо, для когось це – «сухі» цифри, що потребують «корекції». А насправді – невелика країна дитинства, яка доглядає дошкільнят і школярів до 9 класу. Почнемо нашу подорож з наймолодших, найцікавіших її мешканців – дітлахів дитячого садка. Це господарі нашого НВО, бо саме для дітей дошкільнят і розпочиналось будівництво приміщення на початку 80-хНині це різновікова група, куди молодь села (а це вже і випускники нашого закладу) приводить своїх малюків: 12 пар допитливих оченят зустрічають тебе кожного ранку. Вихователі дитячого садка Савчук Ніна Федорівна і Мушта Юлія Олексіївна намагаються створити затишок в кімнатах і дитячих серцяхЧимало проблем доводиться вирішувати, працюючи з різновіковою групою. А це щороку 2-3 діток до 3 років, 4-5 чотирьохліток і стільки ж п’ятирічних, яких треба готувати до школи. Тож доводиться інколи об’єднувати, інколи розділяти заняття і прогулянки, залучаючи помічника вихователяАле поряд з труднощами, з якими стикаються працівники, діти мають певні переваги: в одній групі перебувають братики й сестрички, змалку їх постійно опікують знайомі вихователі. Частенько заходять вчителі початкових класів поспілкуватися з колегами і дітлахами, тож малих першачків не злякає «новенька тьотя», а зустріне давно знайома НаталіяВасилівна, Валентина Федорівначи Інна Михайлівна. Свята, виховні заходи проводяться в одній дружнійсім`ї: дошкільнята, школярі, вчителі і батьки. Це теж грає велику роль.

Головурівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Київська область